Pôžičky pre každého

Pôžičky pre každého

Pod termínom „pôžička pre každého“ sa zvykne označovať typ pôžičky, ktorá má takú dostupnosť, že by ju mal dostať skutočne každý. Tieto pôžičky sa týkajú nebankového sektora, kde je vybavenie pôžičky veľmi jednoduché.

Pokiaľ máte záznam v registri dlžníkov, žiadny resp. nízky príjem, nemáte čím ručiť – existujú nebankové spoločnosti, ktoré Vám napriek tomu požičajú. Veľmi dobre si však všetko radšej prerátajte – úroky týchto spoločností sú dosť vysoké, vôbec sa Vám to nemusí oplatiť.

Pôžičky pre každého však nemusia byť naozaj pre každého – často ide len o marketingový trik.

Ak sa predsa len rozhodnete pre tzv. „pôžičku pre každého“ od nebankovej spoločnosti, vyberte si známu a spoľahlivú firmu, akými sú napríklad Cofidis, Cetelem, Provident, alebo pri nižších pôžičkách Ferratum.

Ak Vám stačí nižšia suma, vyberte si určite spoločnosť Ferratum. Na slovenskom trhu poskytuje takzvané „SMS pôžičky“, ktoré vybavíte veľmi rýchlo a jednoducho. Po odoslaní žiadosti na konci tohto článku Vám do niekoľkých minút príde SMSka, v ktorej Vám Ferratum s najväčšou pravdepodobnosťou oznámi, že Vaša pôžička bola schválená. Potom dostanete do 48 hodín peniaze – poštovou poukážkou. Tú Vám preplatia na každej pošte. Doba splatnosti je 15 dní.

Neprehliadnite ani:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.