Pôžičky pre študentov

Pôžičky pre študentov

Študentskú pôžičku poskytuje na Slovensku väčšina bánk. Vybaviť študentskú pôžičku je preto dosť jednoduché, banky napríklad dokonca zvyknú ponúkať špeciálne študentské účty s kontokorentným úverom – môžete prečerpať zostatok na účte až do mínusu.

V ponuke bánk nájdeme často tzv. „študentské bezúčelové úvery“, ktoré môže študent využiť na čokoľvek. Sú zvyčajne oslobodené od poplatkov za vedenie účtu a takisto majú nižšie úrokové sadzby.

Veľmi populárne sú tiež pôžičky od študentského pôžičkového fondu, skrátene ŠPF. Tie majú veľmi výhodné podmienky a požiadať o ňu môžete priamo na Vašej škole (platí pre študentov vysokých škôl na Slovensku, ale aj v zahraničí). ŠPF Vám požičia maximálne 1328 €. Veľkou výhodou je fakt, že pôžičku začnete splácať až po ukončení štúdia, môžete ju odložiť dokonca až o 10 rokov.

Zaujímavý typ pôžičky pre študentov nájdeme aj v nebankovom sektore – ide o tzv. SMS pôžičky od známej spoločnosti Ferratum. Ide o krátkodobé pôžičky do 75€, pokiaľ patríte medzi stálych klientov spoločnosti, tak až do výšky 250€. Peniaze posielajú poštovou zloženku, ktorú Vám preplatí každá pošta. Pôžička je skutočne rýchla, obdržíte ju už do 48 hodín.

Pokiaľ máte záujem o túto SMS pôžičku, stačí vyplniť nasledovný formulár a čakať na SMS od zástupcov Ferratumu.

Neprehliadnite ani:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.