Pôžičky pre zamestnaných

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžičky pre zamestnaných sú najrozšírenejším typom pôžičiek. Pokiaľ máte zamestnanie a viete zdokladovať svoj príjem, nie ste pre subjekt poskytujúci pôžičku rizikovým klientom, čiže je veľká pravdepodobnosť že Vašej žiadosti vyhovejú.

Problém však môže nastať, ak ste mali dávnejšie problémy so splácaním pôžičiek a tým pádom sa Vaše meno ocitlo v registri dlžníkov – s tým majú banky problém a v takom prípade si budete musieť vybrať nebankovú pôžičku.

Ak teda máte stabilné zamestnanie, žiadny zápis v registri a potrebujete pôžičku, vyberte si radšej bankovú než nebankovú – je výhodnejšia, čo sa úrokových sadzieb týka a prijateľnejšia, čo sa celkového prístupu a procesu pôžičky týka.

Subjekty poskytujúce pôžičky pre zamestnaných Vám väčšinou ponúknu bezúčelovú pôžičku, ktorú budete môcť využiť na čokoľvek.

Výška pôžičky sa pohybuje až do niekoľkých tisíc eur – najmä pri vyšších pôžičkách od Vás banka môže požadovať ručiteľa. Doba splatnosti pôžičky je zvyčajne maximálne 36 mesiacov.

Pri bezproblémovom procese splácania pôžičky Vám poskytovatelia pôžičiek môžu ponúknuť revolvingový úver – poskytnutie ďalších finančných prostriedkov počas splácania.

Neprehliadnite ani:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.